MATE Desktop Environment - en to km translation catalogue (25 entries)

en: Desktop
km: ផ្ទៃតុ

en: Interface
km: ចំណុច​ប្រទាក់

en: Windows
km: បង្អួច

en: Desktop icons
km: រូប​តំណាង​ផ្ទៃ​តុ

en: Performance
km: ដំណើរការ

en: Appearance
km: រូបរាង

en: Icons
km: រូប​តំណាង

en: Context menus
km: ម៉ឺនុយ​បរិបទ

en: Toolbars
km: របារ​ឧបករណ៍

en: Computer
km: កុំព្យូទ័រ

en: Home
km: ផ្ទះ

en: Network
km: បណ្ដាញ

en: Trash
km: ធុងសំរាម

en: Mounted Volumes
km: ភាគ​ដែល​បាន​ម៉ោន

en: Show icons on menus
km: បង្ហាញ​រូបតំណាង​លើ​ម៉ឺនុយ

en: Show icons on buttons
km: បង្ហាញ​រូបតំណាង​លើ​ប៊ូតុង

en: Show Input Methods menu in context menus
km: បង្ហាញ​ម៉ឺនុយ​វិធីសាស្ត្របញ្ចូល ក្នុង​ម៉ឺនុយ​បរិបទ

en: Show Unicode Control Character menu in context menus
km: បង្ហាញ​ម៉ឺនុយ​តួអក្សរ​បញ្ជា​យូនីកូដ ក្នុង​ម៉ឺនុយ​បរិបទ

en: Icon size:
km: ទំហំ​រូបតំណាង ៖

en: Small
km: តូច

en: Large
km: ធំ

en: Text below items
km: អត្ថបទ​នៅ​ខាង​ក្រោម​ធាតុ

en: Text beside items
km: អត្ថបទ​នៅ​ក្បែរ​ធាតុ

en: Icons only
km: តែ​រូបតំណាង

en: Text only
km: តែ​អត្ថបទ​ប៉ុណ្ណោះ
