MATE Desktop Environment - en to ku translation catalogue (25 entries)

en: Right
ku: Rast

en: Left
ku: Çep

en: Desktop
ku: Sermêze

en: Interface
ku: Navrû

en: Desktop icons
ku: Îkonên sermêze

en: Appearance
ku: Xuyanî

en: Icons
ku: Îkon

en: Context menus
ku: Gurzê menuyan

en: Toolbars
ku: Darikên Amûran

en: Computer
ku: Komputer

en: Home
ku: Mal

en: Network
ku: Tor

en: Trash
ku: Qirşikdank

en: Mounted Volumes
ku: Cêzên lêdayî

en: Enable animations
ku: Rê dide candariyan

en: Show Places
ku: Cihan Nîşan Bide

en: Show icons on menus
ku: Îkon û menûyan nîşan bide

en: Show icons on buttons
ku: Îkon û bişkokan nîşan bide

en: Style:
ku: Teşe:

en: Icon size:
ku: Bejna îkonan

en: Small
ku: Biçûk

en: Large
ku: Fireh

en: Default
ku: Wekî heyî

en: Icons only
ku: Tenê îkon

en: Text only
ku: Tenê nivîs
