MATE Desktop Environment - en to ky translation catalogue (26 entries)

en: Right
ky: Оңго буруу

en: Left
ky: Солго буруу

en: Desktop
ky: Иш столу

en: Interface
ky: Интерфейс

en: Panel
ky: Панель

en: Windows
ky: Терезелер

en: Desktop icons
ky: Иш столунун значоктору

en: Performance
ky: Өндүргүчтүк

en: Appearance
ky: Сырткы көрүнүш

en: Icons
ky: Значоктор

en: Context menus
ky: Контекст менюсу

en: Toolbars
ky: Аспап панели

en: Computer
ky: Компьютер

en: Home
ky: Үй папкасы

en: Network
ky: Тармак

en: Trash
ky: Себет

en: Enable animations
ky: Анимацияны иштетүү

en: Show Places
ky: Орундарды көрсөтүү

en: Show icons on menus
ky: Менюлардан значокторду көрсөтүү

en: Show icons on buttons
ky: Кнопкалардан значокторду көрсөтүү

en: Style:
ky: Стили:

en: Small
ky: Кичинекей

en: Large
ky: Чоң

en: Default
ky: Жарыяланбас

en: Icons only
ky: Значоктор гана

en: Text only
ky: Текст гана
