MATE Desktop Environment - en to lo translation catalogue (26 entries)

en: Marco (No compositor)
lo: Marco (ບໍ່ມີການປະສົມປະສານ)

en: Desktop
lo: ຕັ້ງໂຕ່

en: Interface
lo: ອິນເຕີເຟສ

en: Windows
lo: ປ່ອງຢ້ຽນ

en: Desktop icons
lo: ໄອຄອນບົນພື້ນໂຕະ

en: Performance
lo: ປະສິດທິພາບ

en: Appearance
lo: ຣູບຮ່າງ

en: Icons
lo: ໄອຄອນ

en: Context menus
lo: ເມນູບໍລິບົດ

en: Toolbars
lo: ແຖບເຄື່ອງມື

en: Computer
lo: ຄອມພິວເຕີ

en: Home
lo: ໜ້າທຳອິດ

en: Network
lo: ເຄືອຂ່າຍ

en: Trash
lo: ຖັງຂີ້ເຍື້ອ

en: Mounted Volumes
lo: ໂວລຸ້ມທີ່ເມົ້າທ໌ແລ້ວ

en: Show icons on menus
lo: ສະແດງໄອຄອນບົນເມນູ

en: Show icons on buttons
lo: ສະແດງໄອຄອນບົນປຸ່ມ

en: Show Input Methods menu in context menus
lo: ສະແດງທາງເລືອກການປ້ອນຂໍ້ມູນໃນເມນູບໍລິບົດ

en: Show Unicode Control Character menu in context menus
lo: ສະແດງເມນູ ອັກຂະຫລະການຄວບຄຸມ Unicode ໃນເມນູບໍລິບົດ

en: Icon size:
lo: ຂະຫນາດ ໄອຄອນ:

en: Small
lo: ເລັກ

en: Large
lo: ໃຫຍ່

en: Text below items
lo: ຂໍ້ຄວາມຢູ່ລ່າງລາຍການ

en: Text beside items
lo: ຂໍ້ຄວາມຢູ່ຂ້າງລາຍການ

en: Icons only
lo: ສະເພາະໄອຄອນ

en: Text only
lo: ສະເພາະຂໍ້ຄວາມ
