MATE Desktop Environment - en to lt translation catalogue (96 entries)

en: Right
lt: Dešinėje

en: Left
lt: Kairėje

en: Marco (No compositor)
lt: Marco (Be tvarkytojo)

en: Marco (Compton GPU compositor)
lt: Marco (Compton GPU tvarkytojas)

en: Compiz (Advanced GPU accelerated desktop effects)
lt: Compiz (Išplėstiniai GPU paspartinami darbalaukio efektai)

en: You are currently using an unknown and unsupported window manager. Thus we cannot guarantee that changes made here will be effective.
lt: Jūs šiuo metu naudojate nežinomą ir nepalaikomą langų tvarkytuvę. Dėl to, mes negalime garantuoti, kad čia atlikti pakeitimai ką nors įtakos.

en: Desktop
lt: Darbalaukis

en: Interface
lt: Sąsaja

en: Panel
lt: Skydelis

en: Windows
lt: Langai

en: MATE Tweak
lt: MATE papildomi nustatymai

en: Desktop icons
lt: Darbalaukio piktogramos

en: Performance
lt: Našumas

en: Window Behaviour
lt: Langų elgsena

en: Appearance
lt: Išvaizda

en: Panels
lt: Skydeliai

en: Panel Features
lt: Skydelio ypatybės

en: Panel Menu Features
lt: Skydelio meniu ypatybės

en: Icons
lt: Piktogramos

en: Context menus
lt: Kontekstiniai meniu

en: Toolbars
lt: Įrankių juostos

en: Window manager
lt: Langų tvarkytuvė

en: Select the Desktop Icons you want enabled:
lt: Pasirinkite darbalaukio elementus, kuriuos norite įjungti:

en: Show Desktop Icons
lt: Rodyti darbalaukio piktogramas

en: When disabled the desktop will be unmanaged with no icons or file manager access
lt: Išjungus, darbalaukis bus netvarkomas, be piktogramų ar failų tvarkytuvės prieigos

en: Computer
lt: Kompiuteris

en: Home
lt: Namai

en: Network
lt: Tinklas

en: Trash
lt: Šiukšlinė

en: Mounted Volumes
lt: Prijungti tomai

en: Enable animations
lt: Įjungti animacijas

en: Whether animations should be displayed by the window manager and panel
lt: Ar langų tvarkytuvė ir skydelis turėtų rodyti animacijas

en: Do not show window content when moving windows
lt: Perkeliant langus, nerodyti jų turinio

en: Provide less feedback when moving windows by using wireframes
lt: Pateikti mažiau grįžtamojo ryšio, kai langų perkėlimui naudojamas kontūrinis vaizdo rėmelis

en: Window manager performance tuning.
lt: Langų tvarkytuvės našumo derinimas.

en: Enable window snapping
lt: Įjungti langų pritraukimą

en: Dropping windows on screen edges maximizes them vertically and resizes them horizontally to cover half the available area
lt: Langų vilkimas į ekrano kraštus išskleidžia juos vertikaliai ir keičia jų dydį horizontaliai taip, kad jie užimtų pusę prieinamo ploto

en: Undecorate maximized windows
lt: Nuimti dekoravimą nuo išskleistų langų

en: Undecorate windows when maximized
lt: Panaikinti dekoravimą, išskleidus langus

en: Do not auto-maximize new windows
lt: Automatiškai neišskleisti naujų langų

en: Do not automatically maximize newly opened windows
lt: Automatiškai neišskleisti naujai atvertų langų

en: Window control placement.
lt: Lango valdiklių vieta.

en: Save the current panel layout as your own custom version
lt: Įrašyti esamą skydelio išdėstymą kaip asmeninę tinkintą versiją

en: Delete the currently selected panel layout
lt: Ištrinti šiuo metu pasirinktą skydelio išdėstymą

en: Open CCSM
lt: Atverti CCSM

en: Open the Compiz configuration and settings manager
lt: Atverti Compiz konfigūracijos ir nustatymų tvarkytuvę

en: Reset Compiz
lt: Atstatyti Compiz

en: Reset the current Compiz configuration to factory defaults
lt: Atstatyti esamą Compiz konfigūraciją į pradines numatytąsias reikšmes

en: Select a window scaling factor.
lt: Pasirinkite langų mastelio keitimo faktorių.

en: Auto-detect
lt: Automatiškai aptikti

en: Regular
lt: Įprastas

en: Double the size of all windows, panels, widgets, fonts, etc. for HiDPI displays.
lt: HiDPI ekranams dukart didinti visų langų, skydelių, valdiklių, šriftų ir t.t. dydį.

en: Enable keyboard LED
lt: Įjungti klaviatūros šviesos diodus

en: Show keyboard LED indicators in the notifcation tray
lt: Rodyti pranešimų dėkle klaviatūros šviesos diodų indikatorius

en: Enable pull-down terminal
lt: Įjungti išskleidžiamąjį terminalą

en: When enabled press F12 to pull down terminal
lt: Kai įjungta, paspauskite F12, norėdami atverti išskleidžiamąjį terminalą

en: Enable Dock
lt: Įjungti doką

en: When checked the Dock will be enabled.
lt: Kai pažymėta, bus įjungtas dokas.

en: Enable HUD
lt: Įjungti HUD

en: When checked the Heads-Up Display (HUD) will be enabled. Press Alt_L to search application menus.
lt: Pažymėjus, bus įjungtas vadovaujantis rodinys (angl. Heads-Up Display (HUD)). Paspauskite Alt_L, norėdami atlikti paiešką programos meniu.

en: Show Applications
lt: Rodyti programas

en: Show Applications item in the menu bar
lt: Rodyti meniu juostoje elementą "Programos"

en: Show Places
lt: Rodyti vietas

en: Show Places item in the menu bar
lt: Rodyti meniu juostoje elementą "Vietos"

en: Show System
lt: Rodyti sistemą

en: Show System item in the menu bar
lt: Rodyti meniu juostoje elementą "Sistema"

en: Show icons on menus
lt: Rodyti piktogramas ant meniu punktų

en: Whether menus may display an icon next to a menu entry
lt: Ar meniu gali rodyti piktogramas šalia meniu įrašų

en: Show icons on buttons
lt: Rodyti piktogramas ant mygtukų

en: Whether buttons may display an icon in addition to the button text
lt: Ar mygtukuose rodyti piktogramas šalia mygtuko užrašo

en: Show Input Methods menu in context menus
lt: Kontekstiniuose meniu rodyti įvesties būdus

en: Whether the context menus of entries and text views should offer to change the input method
lt: Ar įrašų kontekstiniuose meniu ir teksto rodiniuose turėtų būti siūloma pakeisti įvesties metodą

en: Show Unicode Control Character menu in context menus
lt: Kontekstiniuose meniu rodyti Unikodo valdymo simbolio pasirinkimą

en: Whether the context menu of entries and text views should offer the insert control characters
lt: Ar įrašų kontekstiniuose meniu ir teksto rodiniuose turėtų būti siūlomas valdymo simbolių įterpimas

en: Style:
lt: Stilius:

en: Icon size:
lt: Piktogramų dydis:

en: Small
lt: Mažas

en: Large
lt: Didelis

en: The new window manager will be activated upon selection.
lt: Nauja langų tvarkytuvė bus aktyvuota, pasirinkus.

en: Select a window manager.
lt: Pasirinkite langų tvarkytuvę.

en: Select a panel layout to change the user interface.
lt: Norėdami pakeisti naudotojo sąsają, pasirinkite skydelio išdėstymą.

en: Select a panel layout.
lt: Pasirinkite skydelio išdėstymą.

en: Default
lt: Numatytasis

en: 16px
lt: 16tšk

en: 22px
lt: 22tšk

en: 24px
lt: 24tšk

en: 32px
lt: 32tšk

en: 48px
lt: 48tšk

en: Set the panel icon size.
lt: Nustatyti skydelio piktogramų dydį.

en: Select the icon size for panel icons.
lt: Pasirinkite piktogramų dydį skydelio piktogramoms.

en: Set the icon size of menu items used in the panel.
lt: Nustatyti skydelyje naudojamų meniu elementų piktogramų dydį.

en: Select the icon size for menu items in the panel.
lt: Pasirinkite skydelyje esančių meniu elementų piktogramų dydį.

en: Text below items
lt: Tekstas po elementais

en: Text beside items
lt: Tekstas šalia elementų

en: Icons only
lt: Tik piktogramos

en: Text only
lt: Tik tekstas
