MATE Desktop Environment - en to lv translation catalogue (51 entries)

en: Right
lv: Pa Labi

en: Left
lv: Pa Kreisi

en: Marco (No compositor)
lv: Marco (Bez kompozitora)

en: Marco (Compton GPU compositor)
lv: Marco (Compton GPU kompozitors)

en: Compiz (Advanced GPU accelerated desktop effects)
lv: Compiz (GPU paātrināti darbvirsmas efekti)

en: You are currently using an unknown and unsupported window manager. Thus we cannot guarantee that changes made here will be effective.
lv: Jūs pašreiz izmantojiet nezināmu un neatbalstītu logu menedžeri. Tāpēc mēs nevaram garantēt, ka šeit veiktās izmaiņas būs efektīvas.

en: Desktop
lv: Darbvirsma

en: Interface
lv: Saskarne

en: Panel
lv: Panelis

en: Windows
lv: Logi

en: MATE Tweak
lv: MATE Pielāgošana

en: Desktop icons
lv: Darbvirsmas ikonas

en: Performance
lv: Veiktspēja

en: Window Behaviour
lv: Logu Uzvedība

en: Appearance
lv: Izskats

en: Panels
lv: Paneļi

en: Panel Features
lv: Paneļu Iespējas

en: Panel Menu Features
lv: Paneļu Izvēļņu Iespējas

en: Icons
lv: Ikonas

en: Context menus
lv: Konteksta izvēlnes

en: Toolbars
lv: Rīkjoslas

en: Window manager
lv: Logu menedžeris

en: Show Desktop Icons
lv: Rādīt Darbvirsmas Ikonas

en: Computer
lv: Dators

en: Home
lv: Mājas

en: Network
lv: Tīkls

en: Trash
lv: Miskaste

en: Mounted Volumes
lv: Atmiņas ierīces

en: Enable animations
lv: Iespējot Animācijas

en: Window manager performance tuning.
lv: Logu menedžera ātrdarbības pielāgošana.

en: Open CCSM
lv: Atvērt CCSM

en: Open the Compiz configuration and settings manager
lv: Atvērt Compiz konfigurācijas un iestatījumu menedžeri

en: Reset Compiz
lv: Atiestatīt Compiz

en: Enable pull-down terminal
lv: Iespējot novelkamo termināli

en: When enabled press F12 to pull down terminal
lv: Kad aktivizēts, nospiežiet F12, lai novilktu termināli

en: Show Applications
lv: Rādīt Aplikācijas

en: Show Places
lv: Rādīt Vietas

en: Show System
lv: Rādīt Sistēmu

en: Show icons on menus
lv: Rādīt ikonas izvēlnēs

en: Show icons on buttons
lv: Rādīt ikonas uz pogām

en: Show Input Methods menu in context menus
lv: Rādīt Ievadīšanas Metožu izvēlni kontekstu izvēlnēs

en: Show Unicode Control Character menu in context menus
lv: Rādīt Unikoda Kontroles Simbolu izvēlni kontekstu izvēlnēs

en: Style:
lv: Stils:

en: Icon size:
lv: Ikonu izmērs:

en: Small
lv: Mazs

en: Large
lv: Liels

en: Default
lv: Noklusējums

en: Text below items
lv: Teksts apakšā

en: Text beside items
lv: Teksts blakus

en: Icons only
lv: Tikai ikonas

en: Text only
lv: Tikai teksts
