MATE Desktop Environment - en to mai translation catalogue (19 entries)

en: Right
mai: दहिन्ना

en: Left
mai: बामाँ

en: Desktop
mai: डेस्कटाप

en: Panel
mai: पटल

en: Windows
mai: विंडोज़

en: Appearance
mai: प्रकटन

en: Icons
mai: प्रतीक

en: Toolbars
mai: टूलबार

en: Computer
mai: कम्प्यूटर

en: Home
mai: घर

en: Network
mai: नेटवर्क

en: Trash
mai: रद्दी

en: Enable animations
mai: एनिमेशन सक्षम करू

en: Show Places
mai: स्थान देखाबू

en: Style:
mai: शैली:

en: Small
mai: छोट

en: Large
mai: पैघ

en: Default
mai: मूलभूत

en: Text only
mai: सिर्फ पाठ
