MATE Desktop Environment - en to mg translation catalogue (18 entries)

en: Right
mg: Ankavanana

en: Left
mg: Ankavia

en: Desktop
mg: Sehatr'asa

en: Panel
mg: Tontonana

en: Icons
mg: Kisary

en: Toolbars
mg: Anjam-pitaovana

en: Computer
mg: solosaina

en: Home
mg: Fandraisana

en: Network
mg: Rezo

en: Trash
mg: Daba

en: Enable animations
mg: Ampiasao ny sary mihetsika

en: Show Places
mg: Asehoy ireo toerana

en: Style:
mg: Endrika:

en: Small
mg: Kely

en: Large
mg: Lehibe

en: Default
mg: Tsotra

en: Icons only
mg: Kisary fotsiny

en: Text only
mg: Soratra fotsiny
