MATE Desktop Environment - en to mn translation catalogue (18 entries)

en: Right
mn: Баруун

en: Left
mn: Зүүн

en: Desktop
mn: Дэлгэц

en: Windows
mn: Цонх

en: Appearance
mn: Гаднах байдал

en: Icons
mn: Эмблемүүд

en: Toolbars
mn: Багаж самбар

en: Computer
mn: Цахимбар

en: Home
mn: Гэр

en: Network
mn: Сүлжээ

en: Trash
mn: Хогийн сав

en: Enable animations
mn: Хөдөлгөөн оруулах

en: Style:
mn: Загвар:

en: Small
mn: Жижиг

en: Large
mn: Том

en: Default
mn: Стандарт

en: Icons only
mn: Зөвхөн эмблем

en: Text only
mn: Зөвхөн текст
