MATE Desktop Environment - en to ne translation catalogue (32 entries)

en: Right
ne: दायाँ

en: Left
ne: बायाँ

en: Desktop
ne: डेस्कटप

en: Interface
ne: इन्टरफेस

en: Panel
ne: प्यानल

en: Windows
ne: विन्डोज

en: Desktop icons
ne: डेस्कटप आइकनहरु

en: Performance
ne: कार्य प्रदर्शन

en: Appearance
ne: देखावट

en: Icons
ne: आइकन्स

en: Context menus
ne: संदर्भ मेनुहरु

en: Toolbars
ne: औजारपट्टीहरू

en: Computer
ne: कम्प्युटर

en: Home
ne: गृह

en: Network
ne: नेटवर्क

en: Trash
ne: टोकरी

en: Mounted Volumes
ne: माउन्ट गरिएका भोलुमहरू

en: Enable animations
ne: एनिमेसन सक्षम पार्नुहोस्

en: Show Places
ne: स्थानहरू देखाउनुहोस्

en: Show icons on menus
ne: मेनुहरुमा आइकनहरु देखाऊ

en: Show icons on buttons
ne: बटनहरुमा आइकनहरु देखाऊ

en: Show Input Methods menu in context menus
ne: सन्दर्भ मेनुमा इनपुट विधि मेनु देखाउनुहोस् !

en: Show Unicode Control Character menu in context menus
ne: सन्दर्भ मेनुमा यूनिकोड नियन्त्रण क्यारेक्टर मेनु देखाउनुहोस् !

en: Style:
ne: शैली:

en: Icon size:
ne: आइकन आकार:

en: Small
ne: सानो

en: Large
ne: ठूलो

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Text below items
ne: सामग्रीका तल अक्षर

en: Text beside items
ne: सामग्रीका संगै अक्षर

en: Icons only
ne: आइकनहरु मात्र

en: Text only
ne: अक्षरहरु मात्र
