MATE Desktop Environment - en to nl translation catalogue (96 entries)

en: Right
nl: Rechts

en: Left
nl: Links

en: Right (with menu)
nl: Rechts (met menu)

en: Left (with menu)
nl: Links (met menu)

en: Marco (No compositor)
nl: Marco (geen beeldsamenstelling)

en: Marco (Adaptive compositor)
nl: Marco (flexibele beeldsamenstelling)

en: Marco (Compton GPU compositor)
nl: Marco (Compton GPU beeldsamenstelling)

en: Compiz (Advanced GPU accelerated desktop effects)
nl: Compiz (geavanceerde GPU-versnelde visuele effecten)

en: You are currently using an unknown and unsupported window manager. Thus we cannot guarantee that changes made here will be effective.
nl: U gebruikt momenteel een onbekende en niet-ondersteunde vensterbeheerder. Daarom kunnen we niet garanderen dat wijzigingen die hier gemaakt worden ook effect hebben.

en: Desktop
nl: Bureaublad

en: Interface
nl: Gebruikersschil

en: Panel
nl: Werkbalk

en: Windows
nl: Vensters

en: MATE Tweak
nl: MATE Afstelling

en: Desktop icons
nl: Bureaubladpictogrammen

en: Performance
nl: Prestatievermogen

en: Window Behaviour
nl: Venstergedrag

en: Appearance
nl: Uiterlijk

en: Panels
nl: Werkbalken

en: Panel Features
nl: Werkbalkfuncties

en: Panel Menu Features
nl: Functies van werkbalkmenu

en: Icons
nl: Pictogrammen

en: Context menus
nl: Contextmenu's

en: Toolbars
nl: Werkbalken

en: Window manager
nl: Vensterbeheerder

en: Select the Desktop Icons you want enabled:
nl: Kies de bureaubladpictogrammen die u wilt inschakelen:

en: Show Desktop Icons
nl: Toon bureaubladpictogrammen

en: When disabled the desktop will be unmanaged with no icons or file manager access
nl: Indien uitgeschakeld zal de werkomgeving onbeheerd zijn, zonder pictogrammen en zonder toegang tot het bestandbeheer

en: Home
nl: Persoonlijke map

en: Network
nl: Netwerk

en: Trash
nl: Prullenbak

en: Mounted Volumes
nl: Aangekoppelde media

en: Enable animations
nl: Animaties inschakelen

en: Whether animations should be displayed by the window manager and panel
nl: Of er animaties getoond moeten worden door de vensterbeheerder en de werkbalk

en: Do not show window content when moving windows
nl: Toon geen vensterinhoud tijdens het verplaatsen van vensters

en: Provide less feedback when moving windows by using wireframes
nl: Geef minder terugkoppeling bij het verplaatsen van vensters met gebruik van draadrasters

en: Window manager performance tuning.
nl: Afstelling van het prestatievermogen van de vensterbeheerder.

en: Enable window snapping
nl: Schakel vastklikken vensters in

en: Dropping windows on screen edges maximizes them vertically and resizes them horizontally to cover half the available area
nl: Het neerzetten van vensters op schermranden maximaliseert hen verticaal en laat hen horizontaal de helft van de beschikbare ruimte bedekken

en: Undecorate maximized windows
nl: Gemaximaliseerde vensters ontdoen van versiering

en: Undecorate windows when maximized
nl: Ontdoe vensters van versieringen wanneer gemaximaliseerd

en: Do not auto-maximize new windows
nl: Nieuwe vensters niet automatisch maximaliseren

en: Do not automatically maximize newly opened windows
nl: Maximaliseer nieuw geopende vensters niet automatisch

en: Window control placement.
nl: Plaatsing van vensterknoppen.

en: Save the current panel layout as your own custom version
nl: Sla de huidige werkbalkvormgeving op als uw eigen aangepaste versie

en: Delete the currently selected panel layout
nl: Verwijder de thans geselecteerde werkbalkopmaak

en: Open CCSM
nl: CCSM openen

en: Open the Compiz configuration and settings manager
nl: Open de instellingenbeheerder van Compiz

en: Reset Compiz
nl: Compiz terugzetten op standaard

en: Reset the current Compiz configuration to factory defaults
nl: Zet de huidige Compiz-instellingen terug op de standaardwaarden

en: Select a window scaling factor.
nl: Kies een vensterschaalfactor.

en: Auto-detect
nl: Automatisch bespeuren

en: Regular
nl: Regulier

en: Double the size of all windows, panels, widgets, fonts, etc. for HiDPI displays.
nl: Verdubbel de grootte van alle vensters, werkbalken, minitoepassingen, lettertypes enz. voor HiDPI-schermen.

en: Open Font preferences
nl: Open de lettertypevoorkeuren

en: Fonts
nl: Lettertypes

en: Open Font preferences and click Details... to fine tune the font DPI.
nl: Open de lettertypevoorkeuren en klik op Details... om de DPI bij te stellen van het lettertype.

en: Enable keyboard LED
nl: Activeer toetsenbord-LED

en: Show keyboard LED indicators in the notifcation tray
nl: Toon LED-aanwijzers voor het toetsenbord in het meldingenvak

en: Enable pull-down terminal
nl: Activeer uittrekbaar terminalvenster

en: When enabled press F12 to pull down terminal
nl: Indien ingeschakeld: tik op F12 om het terminalvenster naar beneden te trekken

en: Enable Dock
nl: Dok inschakelen

en: When checked the Dock will be enabled.
nl: Indien aangevinkt zal het Dok worden ingeschakeld.

en: Enable HUD
nl: HUD inschakelen

en: When checked the Heads-Up Display (HUD) will be enabled. Press Alt_L to search application menus.
nl: Wanneer aangevinkt zal de voorruitpresentatie (HUD) zijn ingeschakeld. Druk op de toetscombinatie Alt_L om toepassingsmenu's te zoeken.

en: Show Applications
nl: Toon toepassingen

en: Show Applications item in the menu bar
nl: Toon Toepassingen-element in de menubalk

en: Show Places
nl: Toon locaties

en: Show Places item in the menu bar
nl: Toon Locaties-element in de menubalk

en: Show System
nl: Toon systeem

en: Show System item in the menu bar
nl: Toon Systeem-element in de menubalk

en: Show icons on menus
nl: Toon pictogrammen in menu's

en: Whether menus may display an icon next to a menu entry
nl: Of menu's een pictogram mogen tonen naast een menu-onderdeel

en: Show icons on buttons
nl: Toon pictogrammen op knoppen

en: Whether buttons may display an icon in addition to the button text
nl: Of knoppen een pictogram mogen tonen naast de knoptekst

en: Show Input Methods menu in context menus
nl: Toon menu voor invoermethoden in contextmenu's

en: Whether the context menus of entries and text views should offer to change the input method
nl: Of de contextmenu's van invoervelden en tekstweergaven zouden moeten aanbieden om de invoermethode te wijzigen

en: Show Unicode Control Character menu in context menus
nl: Toon tekenbeheermenu voor Unicode in contextmenu's

en: Whether the context menu of entries and text views should offer the insert control characters
nl: Of de contextmenu's van invoervelden en tekstweergaven de invoegtekens zouden moeten aanbieden

en: Style:
nl: Stijl:

en: Icon size:
nl: Pictogramgrootte:

en: Small
nl: Klein

en: Large
nl: Groot

en: The new window manager will be activated upon selection.
nl: De nieuwe vensterbeheerder zal geactiveerd worden na selectie.

en: Select a window manager.
nl: Kies een vensterbeheerder.

en: Select a panel layout to change the user interface.
nl: Kies een werkbalkopmaak om de gebruikersomgeving aan te passen.

en: Select a panel layout.
nl: Kies een werkbalkopmaak.

en: Default
nl: Standaard

en: Set the panel icon size.
nl: Stel de grootte in van de werkbalkpictogrammen.

en: Select the icon size for panel icons.
nl: Kies de grootte van werkbalkpictogrammen.

en: Set the icon size of menu items used in the panel.
nl: Stel de pictogramgrootte in van menu-elementen in de werkbalk.

en: Select the icon size for menu items in the panel.
nl: Kies de pictogramgrootte voor menu-elementen in de werkbalk.

en: Text below items
nl: Tekst onder elementen

en: Text beside items
nl: Tekst naast elementen

en: Icons only
nl: Alleen pictogrammen

en: Text only
nl: Alleen tekst
