MATE Desktop Environment - en to nso translation catalogue (12 entries)

en: Desktop
nso: Teseke

en: Windows
nso: Mafesetere

en: Icons
nso: Maswao

en: Toolbars
nso: Bara ya didirišwa

en: Computer
nso: Khomphuthara

en: Home
nso: Gae

en: Network
nso: Neteweke

en: Trash
nso: Ditlakala

en: Enable animations
nso: Kgontšha ditsošološo

en: Style:
nso: Setaele:

en: Icons only
nso: Maswao feela

en: Text only
nso: Sengwalwa feela
