MATE Desktop Environment - en to or translation catalogue (22 entries)

en: Right
or: ଡାହାଣ

en: Left
or: ବାମ

en: Desktop
or: ଡେସ୍କଟପ

en: Panel
or: ଫଳକ

en: Windows
or: ୱିଣ୍ଡୋ

en: Appearance
or: ସାଦ୍ରୁଶ୍ଯ

en: Icons
or: ଚିତ୍ରସଙ୍କେତ

en: Toolbars
or: ସାଧନପଟିଗୁଡିକ

en: Computer
or: କମ୍ପୁଟର

en: Home
or: ମୂଳସ୍ଥାନ

en: Network
or: ନେଟୱାର୍କ

en: Trash
or: ଆବର୍ଜନା ପାତ୍ର

en: Enable animations
or: ଜୀବନାୟନ ସମର୍ଥ କରନ୍ତୁ

en: Show Places
or: ସ୍ଥାନ ଗୁଡିକୁ ଦେଖାନ୍ତୁ

en: Style:
or: ଶୈଳୀ:

en: Small
or: ଛୋଟ

en: Large
or: ବଡ

en: Default
or: ପୂର୍ବ ନିର୍ଦ୍ଧାରିତ

en: Text below items
or: ନିମ୍ନ ବସ୍ତୁଗୁଡ଼ିକରେ ପାଠ୍ୟ ଲେଖନ୍ତୁ

en: Text beside items
or: ବସ୍ତୁଗୁଡ଼ିକ ପାଖରେ ଲେଖନ୍ତୁ

en: Icons only
or: କେବଳ ଚିତ୍ରସଂକେତଗୁଡିକ

en: Text only
or: କେବଳ ପାଠ୍ଯ
