MATE Desktop Environment - en to rw translation catalogue (10 entries)

en: Right
rw: Iburyo

en: Left
rw: Ibumoso

en: Desktop
rw: Ibiro

en: Appearance
rw: Imigaragarire

en: Icons
rw: Udushushondanga

en: Toolbars
rw: Imyanyabikoresho

en: Network
rw: urusobe

en: Style:
rw: Imisusire

en: Default
rw: Mburabuzi

en: Text only
rw: Umwandiko gusa
