MATE Desktop Environment - en to si translation catalogue (31 entries)

en: Right
si: දකුණ

en: Left
si: වම

en: Desktop
si: මූලික තිරය

en: Interface
si: අතුරුමුහුණත

en: Panel
si: පුවරුව

en: Windows
si: කවුළු

en: Desktop icons
si: වැඩතල ප්‍රතිරැප

en: Performance
si: ක්‍රියාකාරිත්වය

en: Appearance
si: පෙනුම

en: Icons
si: ප්‍රතිරැප

en: Context menus
si: සම්බන්ධ පදපෙල

en: Toolbars
si: මෙවලම් තීරුව

en: Computer
si: පරිගණකය

en: Home
si: මුල් පිටුව

en: Network
si: ජාලය

en: Trash
si: ඉවතලන බහලුම

en: Mounted Volumes
si: භාවිතාවන දත්තතැටි

en: Enable animations
si: සජීවීකරණ සක්‍රීය කරන්න

en: Show Places
si: ස්ථාන දර්ශණය කරන්න

en: Show icons on menus
si: පෙලෙ හි රෑප පෙන්වන්න

en: Show icons on buttons
si: බොත්තම් හි රෑප පෙන්වන්න

en: Show Input Methods menu in context menus
si: අතුලත් කිරීමේ ක්‍රම, පදපෙලෙහි පෙන්වන්න

en: Show Unicode Control Character menu in context menus
si: අතුලත් කිරීමේ ක්‍රම, පදපෙලෙහි පෙන්වන්න

en: Icon size:
si: චායාරැවේ විශාලත්වය

en: Small
si: කුඩා

en: Large
si: විශාල

en: Default
si: ප්‍රකෘතිය

en: Text below items
si: අයිතම් වලට පහලින් අකුරැ යොදන්න

en: Text beside items
si: අයිතම් වලට සමව අකුරැ යොදන්න

en: Icons only
si: අයිකන පමණයි

en: Text only
si: අකුරැ පමණක් යොදන්න
