MATE Desktop Environment - en to so translation catalogue (25 entries)

en: Desktop
so: Dheskitoobka

en: Interface
so: Wajhadda

en: Windows
so: Shaashadda

en: Desktop icons
so: Aykonadda Dheskitoobka

en: Performance
so: Hanaan socodka

en: Appearance
so: Muuqaalka

en: Icons
so: Aykonadda

en: Context menus
so: Qaaimooyinka dhanka ah

en: Toolbars
so: Looxadda qalabka

en: Computer
so: Kombiyuutar

en: Home
so: Guriga

en: Network
so: Shabakadda

en: Trash
so: Salladda Qashinka

en: Mounted Volumes
so: Volume-yadda ku rakiban

en: Show icons on menus
so: Muuji aykonadda iyo qaaimooyinka

en: Show icons on buttons
so: Muuji aykonadda iyo badhanadda

en: Show Input Methods menu in context menus
so: Muuji qaabka loo gelinayo qaaimooyinka dhanka ah

en: Show Unicode Control Character menu in context menus
so: Muuji Xukmidda Xarfaha Yunikoodka ee qaaimadaha dhanka

en: Icon size:
so: Xajmiga aykonka:

en: Small
so: Yar

en: Large
so: Weyn

en: Text below items
so: Qoraalka sheyadda hoostooda

en: Text beside items
so: Qoraalka sheyadda gadaashooda

en: Icons only
so: Aykonadda oo kaliya

en: Text only
so: Qoraalka oo kaliya
