MATE Desktop Environment - en to tg translation catalogue (25 entries)

en: Desktop
tg: Мизи корӣ

en: Interface
tg: Интерфейс

en: Windows
tg: Равзанаҳо

en: Desktop icons
tg: Нишонаҳои мизи корӣ

en: Performance
tg: Самаранокӣ

en: Appearance
tg: Намуди зоҳирӣ

en: Icons
tg: Нишонаҳо

en: Context menus
tg: Менюҳои марбут

en: Toolbars
tg: Наворҳои абзор

en: Computer
tg: Компютер

en: Home
tg: Феҳристи асосӣ

en: Network
tg: Шабака

en: Trash
tg: Сабад

en: Mounted Volumes
tg: Ҳаҷмҳои васлшуда

en: Show icons on menus
tg: Намоиши нишонаҳо дар менюҳо

en: Show icons on buttons
tg: Намоиши нишонаҳо дар тугмаҳо

en: Show Input Methods menu in context menus
tg: Намоиши менюи тарзи вуруд дар менюҳои марбут

en: Show Unicode Control Character menu in context menus
tg: Намоиши менюи аломатҳоии идории юникод дар менюҳои марбут

en: Icon size:
tg: Андозаи нишона:

en: Small
tg: Хурд

en: Large
tg: Калон

en: Text below items
tg: Матн дар болои объектҳо

en: Text beside items
tg: Матн аз паҳлӯи объектҳо

en: Icons only
tg: Танҳо нишонаҳо

en: Text only
tg: Танҳо матн
