MATE Desktop Environment - en to uk translation catalogue (103 entries)

en: Right
uk: Правий

en: Left
uk: Лівий

en: Right (with menu)
uk: Правий (із меню)

en: Left (with menu)
uk: Лівий (із меню)

en: Marco (No compositor)
uk: Marco (без керівника композитинґу)

en: Marco (Adaptive compositor)
uk: Marco (адаптивний композитовий керівник)

en: Marco (Compton GPU compositor)
uk: Marco (керівник композитинґу Compton GPU)

en: Compiz (Advanced GPU accelerated desktop effects)
uk: Compiz (для потужних ГПП покращені ефекти стільниці)

en: You are currently using an unknown and unsupported window manager. Thus we cannot guarantee that changes made here will be effective.
uk: Ви використовуєте невідомий і непідтримуваний упорядник вікон. Немає запорук, що зміни, зроблені тут, будуть мати ефект.

en: Desktop
uk: Стільниця

en: Interface
uk: Інтерфейс

en: Panel
uk: Панель

en: Windows
uk: Вікна

en: MATE Tweak
uk: Налаштування MATE

en: Desktop icons
uk: Піктограми стільниці

en: Performance
uk: Продуктивність

en: Window Behaviour
uk: Поведінка вікна

en: Appearance
uk: Вигляд

en: Panels
uk: Панелі

en: Panel Features
uk: Ціхи панелі

en: Panel Menu Features
uk: Властивості меню панелі

en: Icons
uk: Піктограми

en: Context menus
uk: Контекстні меню

en: Toolbars
uk: Панелі знарядь

en: Window manager
uk: Упорядник вікон

en: Select the Desktop Icons you want enabled:
uk: Оберіть піктограми, які будуть показані на стільниці:

en: Show Desktop Icons
uk: Показати піктограми стільниці

en: When disabled the desktop will be unmanaged with no icons or file manager access
uk: Якщо відімкнено, стільниця буде некерованою — без піктограм, або доступу до файлового упорядника

en: Computer
uk: Комп'ютер

en: Home
uk: Домівка

en: Network
uk: Мережа

en: Trash
uk: Смітник

en: Mounted Volumes
uk: Під'єднані носії

en: Enable animations
uk: Увімкнути анімацію

en: Whether animations should be displayed by the window manager and panel
uk: Чи повинні анімації показуватися віконним упорядником і на панелі

en: Do not show window content when moving windows
uk: Не показувати вміст вікна при переміщенні вікон

en: Provide less feedback when moving windows by using wireframes
uk: Забезпечує менший зворотній зв’язок при пересуванні вікон за допомогою рамок

en: Window manager performance tuning.
uk: Налаштування продуктивности упорядника вікон.

en: Enable window snapping
uk: Увімкнути прив'язку вікон

en: Dropping windows on screen edges maximizes them vertically and resizes them horizontally to cover half the available area
uk: Розташування вікон на краях екрану збільшує їх вертикально й змінює їх за горизонталлю, щоб покрити половину доступної площі

en: Undecorate maximized windows
uk: Усунути оздобу з розгорнутих вікон

en: Undecorate windows when maximized
uk: Прибрати оздобу з вікон, коли вони розгорнуті на весь екран

en: Do not auto-maximize new windows
uk: Не розгортати на весь екран нові вікна

en: Do not automatically maximize newly opened windows
uk: Самочинно не розгортати на весь екран нові відкриті вікна

en: Window control placement.
uk: Керування розташуванням вікон.

en: Save the current panel layout as your own custom version
uk: Зберегти поточне положення панелі як користувацьке налаштування

en: Delete the currently selected panel layout
uk: Вилучити поточне обране положення панелі

en: Open CCSM
uk: Відкрити CCSM

en: Open the Compiz configuration and settings manager
uk: Відкрити налаштування Compiz і керівник налаштувань

en: Reset Compiz
uk: Скинути Compiz

en: Reset the current Compiz configuration to factory defaults
uk: Скинути поточні налаштування Compiz до заводських налаштувань

en: HiDPI
uk: Високий DPI

en: Select a window scaling factor.
uk: Оберіть чинник масштабування вікна

en: Auto-detect
uk: Визначити самочинно

en: Regular
uk: Стандартний

en: Double the size of all windows, panels, widgets, fonts, etc. for HiDPI displays.
uk: Збільшує розмір усіх вікон, панелей, віджетів, шрифтів та ин. для дисплеїв із високим показником DPI.

en: Open Font preferences
uk: Відкрити параметри шрифтів

en: Fonts
uk: Шрифти

en: Open Font preferences and click Details... to fine tune the font DPI.
uk: Відкрийте параметри шрифтів і натисніть "Деталі..." для точного налаштування DPI шрифту.

en: Enable keyboard LED
uk: Увімкнути підсвічування набірниці

en: Show keyboard LED indicators in the notifcation tray
uk: Показати індикатори набірниці у ділянці сповіщень

en: Enable pull-down terminal
uk: Увімкнути випадний термінал

en: When enabled press F12 to pull down terminal
uk: Коли увімкнено, натисніть F12 для появи терміналу

en: Enable Dock
uk: Увімкнути Dock

en: When checked the Dock will be enabled.
uk: Коли позначено, Dock буде увімкнено.

en: Enable HUD
uk: Увімкнути HUD

en: When checked the Heads-Up Display (HUD) will be enabled. Press Alt_L to search application menus.
uk: Активує режим приладової панелі (HUD). Для виклику меню пошуку додатків натисніть лівий ALT.

en: Show Applications
uk: Показати додатки

en: Show Applications item in the menu bar
uk: Показати пункт Додатки в меню

en: Show Places
uk: Показати місця

en: Show Places item in the menu bar
uk: Показати пункт Місця в меню

en: Show System
uk: Показати систему

en: Show System item in the menu bar
uk: Показати пункт Система у меню

en: Show icons on menus
uk: Показувати піктограми у меню

en: Whether menus may display an icon next to a menu entry
uk: Чи показувати піктограму поряд із входом у меню

en: Show icons on buttons
uk: Показувати піктограми на кнопках

en: Whether buttons may display an icon in addition to the button text
uk: Чи показувати піктограми поряд із текстом кнопки

en: Show Input Methods menu in context menus
uk: Показувати меню методів уведення в контекстних меню

en: Whether the context menus of entries and text views should offer to change the input method
uk: Чи можуть контекстні меню полів і текстових блоків пропонувати змінити метод уведення

en: Show Unicode Control Character menu in context menus
uk: Показувати керівні символи Юнікоду в контекстних меню

en: Whether the context menu of entries and text views should offer the insert control characters
uk: Чи можуть контекстні меню полів і текстових блоків пропонувати вставку керувальних символів

en: Style:
uk: Стиль:

en: Icon size:
uk: Розмір піктограм:

en: Small
uk: Маленькі

en: Large
uk: Великі

en: The new window manager will be activated upon selection.
uk: Упорядник вікон буде активовано вибором у переліку.

en: Select a window manager.
uk: Вибір упорядника вікон

en: Select a panel layout to change the user interface.
uk: Оберіть конфігурацію панелей, щоб змінити інтерфейс.

en: Select a panel layout.
uk: Вибір конфігурації панелі.

en: Default
uk: Типово

en: 16px
uk: 16пікс

en: 22px
uk: 22пікс

en: 24px
uk: 24пікс

en: 32px
uk: 32пікс

en: 48px
uk: 48пікс

en: Set the panel icon size.
uk: Встановити розмір піктограм панелі.

en: Select the icon size for panel icons.
uk: Оберіть розмір піктограм для піктограм панелі.

en: Set the icon size of menu items used in the panel.
uk: Встановити розмір піктограм пунктів меню, які використовуються в панелі.

en: Select the icon size for menu items in the panel.
uk: Оберіть розмір піктограм для пунктів меню в панелі.

en: Text below items
uk: Текст під піктограмами

en: Text beside items
uk: Текст поруч із піктограмами

en: Icons only
uk: Лише піктограми

en: Text only
uk: Лише текст
