MATE Desktop Environment - en to uz translation catalogue (48 entries)

en: Right
uz: Oʻng

en: Left
uz: Chap

en: Marco (No compositor)
uz: Marco (Kompozitorsiz)

en: Marco (Compton GPU compositor)
uz: Marco (Compton GPU kompozitori)

en: Compiz (Advanced GPU accelerated desktop effects)
uz: Compiz (GPU tezlashtirilgan murakkab ish stoli effektlari)

en: You are currently using an unknown and unsupported window manager. Thus we cannot guarantee that changes made here will be effective.
uz: Hozirda nom'alum va qo'llab quvvatlanmagan oyna boshqaruvchisidan foydalanmoqdasiz. Shu sabab bu yerdagi o'zgarishlar samarali bo'lishiga kafolat bermaymiz.

en: Desktop
uz: Ish stoli

en: Interface
uz: Interfeys

en: Windows
uz: Oynalar

en: Desktop icons
uz: Ish stoli nishonchalari

en: Window Behaviour
uz: Oynanig o'zini tutishi

en: Appearance
uz: Tashqi koʻrinish

en: Panels
uz: Panellar

en: Panel Features
uz: Panel Xususiyatlari

en: Panel Menu Features
uz: Panel Menu Xususiyatlari

en: Icons
uz: Nishonchalar

en: Context menus
uz: Kontekst menyular

en: Toolbars
uz: Asboblar panellari

en: Window manager
uz: Oyna boshqaruvchisi

en: Select the Desktop Icons you want enabled:
uz: Siz yoqmoqchi bo'lgan Ish stoli Nishonchalarini tanlang:

en: Show Desktop Icons
uz: Ish stoli Nishonchalarini Ko'rsatish

en: Computer
uz: Kompyuter

en: Home
uz: Uy

en: Network
uz: Tarmoq

en: Trash
uz: Chiqindilar qutisi

en: Mounted Volumes
uz: Ulangan Jildlar

en: Enable animations
uz: Animatsiyalarni Yoqish

en: Do not show window content when moving windows
uz: Oynalarni ko'chirish chog'i oynalar tarkibi ko'rsatilmasin

en: Do not auto-maximize new windows
uz: Yangi oynalar avto-yoyilmasin

en: Window control placement.
uz: Oyna boshqaruvi joylashuvi

en: Enable keyboard LED
uz: Klaviatura LED ni yoqish

en: Show Applications
uz: Dasturlarni Ko'rsatish

en: Show Places
uz: Joylarni Koʻrsatish

en: Show System
uz: Tizimni Ko'rsatish

en: Show icons on menus
uz: Nishonchalarni menyularda ko'rsatish

en: Show icons on buttons
uz: Nishonchalarni tugmalarda ko'rsatish

en: Style:
uz: Uslub:

en: Icon size:
uz: Nishoncha hajmi:

en: Small
uz: Kichkina

en: Large
uz: Katta

en: The new window manager will be activated upon selection.
uz: Yangi oyna boshqaruvchisi tanlanganda faollashadi.

en: Select a window manager.
uz: Oyna boshqaruvchisini tanlang.

en: Default
uz: Andoza

en: Set the panel icon size.
uz: Panel nishoncha hajmini belgilash.

en: Text below items
uz: Elementlar ostida matn

en: Text beside items
uz: Elementlar yonida matn

en: Icons only
uz: Faqat nishonchalar

en: Text only
uz: Faqat matn
