MATE Desktop Environment - en to wa translation catalogue (13 entries)

en: Right
wa: Droete

en: Left
wa: Hintche

en: Desktop
wa: Sicribanne

en: Windows
wa: Purneas

en: Appearance
wa: Rivnance

en: Icons
wa: Imådjetes

en: Toolbars
wa: Bårs ås usteyes

en: Home
wa: Måjhon

en: Network
wa: Rantoele

en: Trash
wa: Batch

en: Enable animations
wa: Mete en ouve les animåcions

en: Default
wa: Prémetou

en: Text only
wa: Tecse seulmint
