MATE Desktop Environment - en to xh translation catalogue (14 entries)

en: Desktop
xh: I-desktop

en: Windows
xh: U-Windows

en: Appearance
xh: Imbonakalo

en: Icons
xh: Imifanekiso

en: Toolbars
xh: I-Toolbars

en: Computer
xh: Ikhompyutha

en: Home
xh: Ekhaya

en: Network
xh: Uthungelwane

en: Trash
xh: uMgqomo

en: Enable animations
xh: Yenza oopopayi basebenze

en: Style:
xh: Isimbo:

en: Default
xh: Esilelayo

en: Icons only
xh: Imifanekiso engumqondiso kuphela

en: Text only
xh: Umbhalo kuphela
