MATE Desktop Environment - en to zu translation catalogue (11 entries)

en: Desktop
zu: Isiga-nyezi

en: Icons
zu: Amaphawu

en: Toolbars
zu: Iziqobo

en: Computer
zu: Isiga-nyezi

en: Home
zu: Ekhaya

en: Network
zu: Ulwembu

en: Trash
zu: Udoti

en: Enable animations
zu: Gunyaza izifanekisi

en: Style:
zu: Indlela:

en: Icons only
zu: Amaphawu wodwa

en: Text only
zu: Itekisi lodwa
