mate-user-admin - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Full Name
af: Volle name

en: Password
af: Wagwoord

en: Create New User
af: Skep 'n nuwe gebruiker

en: Select
af: Selekteer

en: Remove
af: Verwyder

en: Cancel
af: Kanselleer

en: Message
af: Boodskap
