mate-user-admin - en to am translation catalogue (15 entries)

en: open file
am: ፋይል መክፈቻ

en: Full Name
am: ሙሉ ስም

note: drop-down select boxes
en: Standard
am: መደበኛ

en: Password
am: የ መግቢያ ቃል

en: Confirm
am: ማረጋገጫ

en: Close
am: መዝጊያ

en: Create New User
am: አዲስ ተጠቃሚ መፍጠሪያ

en: _Cancel
am: _መሰረዣ

en: Select
am: ምረጥ

en: _Open
am: _መክፈቻ

en: Language
am: ቋንቋ

en: Remove
am: ማስወገጃ

en: Today
am: ዛሬ

en: Cancel
am: መሰረዣ

en: Message
am: መልእክት
