mate-user-admin - en to as translation catalogue (9 entries)

en: Full Name
as: সম্পূৰ্ণ নাম

en: Password
as: গুপ্তশব্দ

en: _Cancel
as: বাতিল (_C)

en: Select
as: নিৰ্ব্বাচন কৰক

en: _Open
as: খোলো (_O)

en: User ID
as: ব্যবহাৰকাৰীৰ ID

en: Remove
as: আঁতৰাওঁক

en: Cancel
as: বাতিল কৰক

en: Message
as: বাৰ্তা
