mate-user-admin - en to ast translation catalogue (14 entries)

en: Full Name
ast: Nome Completu

en: Password
ast: Contraseña

en: Confirm
ast: Confirmar

en: Close
ast: Zarrar

en: Create New User
ast: Crear Nuevu Usuariu

en: _Cancel
ast: _Encaboxar

en: Select
ast: Esbillar

en: _Open
ast: _Abrir

en: Language
ast: Llingua

en: User ID
ast: ID del usuariu

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Done
ast: Fecho

en: Message
ast: Mensaxe
