mate-user-admin - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Password
az: Şifrə

en: Close
az: Bağla

en: Select
az: Seç

en: _Open
az: _Aç

en: Remove
az: Çıxart

en: Cancel
az: Ləğv Et

en: Message
az: İsmarıc
