mate-user-admin - en to be translation catalogue (14 entries)

en: Full Name
be: Поўнае імя

note: drop-down select boxes
en: Standard
be: Стандартныя

en: Password
be: Пароль

en: Confirm
be: Пацвердзіць

en: Close
be: Закрыць

en: Create New User
be: Стварыць новага карыстальніка

en: _Cancel
be: _Скасаваць

en: Select
be: Выбар

en: _Open
be: _Адкрыць

en: Language
be: Мова

en: Remove
be: Выдаліць

en: Today
be: Сёння

en: Cancel
be: Скасаваць

en: Message
be: Паведамленне
