mate-user-admin - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Password
bs: Šifra

en: Confirm
bs: Potvrdi

en: Close
bs: Zatvori

en: Select
bs: Izaberi

en: _Open
bs: _Otvori

en: Remove
bs: Ukloni

en: Cancel
bs: Odustani

en: Message
bs: Poruka
