mate-user-admin - en to cmn translation catalogue (13 entries)

en: Full Name
cmn: 全名

en: Password
cmn: 密碼

en: Close
cmn: 關閉

en: Create New User
cmn: 建立新的使用者

en: Select
cmn: 選擇

en: _Open
cmn: 開啟(_O)

en: Language
cmn: 語言

en: User ID
cmn: 使用者 ID

en: Remove
cmn: 移除

en: Today
cmn: 今天

en: Cancel
cmn: 取消

en: Done
cmn: 完成

en: Message
cmn: 訊息
