mate-user-admin - en to crh translation catalogue (8 entries)

en: Full Name
crh: Tam İsim

en: _Cancel
crh: _Vazgeç

en: _Open
crh: _Aç

en: Language
crh: Til

en: Remove
crh: Çetlet

en: Today
crh: Bugün

en: Cancel
crh: Vazgeç

en: Message
crh: Risale
