mate-user-admin - en to cs translation catalogue (124 entries)

en: Manage user accounts
cs: Správa uživatelských účtů

en: Authentication is required to change user data
cs: Ke změně uživatelských dat je požadováno ověření

en: MATE Manager
cs: Správce MATE

en: Managing Linux Local Users and Groups
cs: Správa místních linuxových uživatelských účtů a skupin

en: Mate Manager is a graphical application that manages local users and groups. It can add and delete local users, change user name, user type, user language, user password, automatic login. You can view the user's login record. By working with group-service, groups of users can be managed, such as adding/removing existing groups and creating/deleting new groups.
cs: Správce MATE je grafický nástroj pro správu místních uživatelských účtů a skupin. Umožňuje přidávat a odstraňovat místní uživatele, měnit uživatelská jména, typy účtů, jazyk uživatele, jeho heslo a spravovat automatické přihlášení. Umožňuje také prohlížet podrobnosti účtů. Ve spolupráci s „group-service” umožňuje správu uživatelských skupin jako přidávání a odstraňování existujících skupin a vytváření či mazáni nových skupin.

en: open file
cs: otevřít soubor

en: Create pid file failed
cs: Selhalo vytvoření souboru pid

en: write file
cs: zapsat soubor

en: write pid file failed
cs: pokus o zapsání souboru pid selhal

en: open pid file failed
cs: pokus o otevření souboru pid selhal

en: read file
cs: číst soubor

en: read pid file failed
cs: pokus o načtení souboru pid selhal

en: Remove User
cs: Odebrat uživatele

en: You cannot delete your own account.
cs: Nemůžete smazat svůj vlastní účet.

en: user is still logged in
cs: uživatel je stále přihlášen

en: Remove '%s' user
cs: Odebrat uživatele „%s“

en: Whether to remove the user's home directory
cs: Zda odebrat domovský adresář uživatele

en: Repeat of user name.Please try another
cs: Opakujte uživatelské jméno. Zkuste prosím jiné

en: Repeat of user home name.Please try another
cs: Opakujte název domácího adresáře uživatele. Zkuste prosím jiný

en: The username cannot start with a - .
cs: Uživatelské jméno nemůže začínat znakem -.

en: The username should only consist of upper and lower case 
    letters from a-z,digits and the following characters: . - _
cs: Uživatelské jméno by mělo obsahovat pouze malá a velká 
    písmena a-z (bez diakritiky), číslice a následující znaky: . - _ (tečka, spojovník a podtržítko)

en: This will be used to name your home folder and can't be changed
cs: Bude použito jako název vaší domovské složky a nelze jej později změnit

en: Creating User
cs: Vytvoření uživatele

en: User Name
cs: Uživatelské jméno

en: Full Name
cs: Celé jméno

en: Account Type
cs: Typ účtu

note: drop-down select boxes
en: Standard
cs: Standardní

en: Administrators
cs: Správci

en: The passwords entered twice are different
cs: Zadaná hesla se liší

en: Mixed passwords improve security
cs: Smíšená hesla zlepšují zabezpečení

en: Password
cs: Heslo

note: 新建两个单选按钮
en: Set up next time
cs: Nastavit příště

en: Now set the password
cs: Nastavit heslo nyní

en: generation password
cs: generování hesla

en: Confirm
cs: Potvrdit

en: Close
cs: Zavřené

en: Create New User
cs: Vytvoření nového uživatele

en: failed to create temporary file for image data
cs: nepodařilo se vytvořit dočasný soubor pro obrazová data

en: _Cancel
cs: _Zrušit

en: Select
cs: Vybrat

en: Load Local Picture
cs: Načíst místní obrázek

en: Browse for more pictures
cs: Procházet další obrázky

en: _Open
cs: _Otevřít

en: Local Picture
cs: Místní obrázek

en: Avatar list
cs: Seznam avatarů

en: There is no address to store photos
cs: Neexistuje adresa pro ukládání fotografií

en: No Settings
cs: Žádná nastavení

en: Language
cs: Jazyk

en: Automatic logon
cs: Automatické přihlášení

en: Login time
cs: Čas přihlášení

en: Group Manage
cs: Správa skupiny

en: Setting Groups
cs: Nastavení skupin

en: Change Name
cs: Změnit jméno

en: Please enter a valid character
cs: Zadejte prosím platný znak

en: Use Enter Key to Save Modifications
cs: Pro uložení úprav použijte klávesu Enter

en: Repeat of group name.Please try another
cs: Opakujte název skupiny. Vyzkoušejte jiný

en: The groupname cannot start with a - .
cs: Název skupiny nemůže začínat znakem -.

en: The first character of the group name needs use letter
cs: Pro první znak názvu skupiny je vyžadováno použít písmeno

en: The groupname should only consist of upper and lower case 
    letters from a-z,digits and the following characters: . - _
cs: Název skupiny by měl obsahovat pouze malá a velká 
    písmena a-z (bez diakritiky), číslice a následující znaky: . - _ (tečka, spojovník a podtržítko)

en: Create New Group
cs: Vytvořit novou skupinu

en: Create New Group Failed
cs: Vytvoření nové skupiny se nezdařilo

en: Remove Group
cs: Odstranit skupinu

en: Whether to remove the selected group
cs: Zda odebrat vybranou skupinu

en: Initialization group management
cs: Inicializace správy skupin

en: Initialization failed, please see Group 
     Management Service Interface function
cs: Inicializace selhala, zkontrolujte prosím funkci
    Group Management Service Interface

en: Failed to contact the group service
cs: Nepodařilo se napojit na „group-service”

en: Please make sure that the group-service is installed and enabled.
     url: https://github.com/zhuyaliang/group-service
cs: Ujistěte se, že je group-service nainstalována a povolena.
     url: https://github.com/zhuyaliang/group-service

en: Click the unlock button on the "swith-group" page
cs: Na stránce Přepnout skupiny klikněte na tlačítko odemknutí

en: Group Name
cs: Název skupiny

en: Group ID
cs: ID skupiny

en: New Group Name
cs: Nový název skupiny

en: Please select the user to add to the new group
cs: Vyberte uživatele, kterého chcete přidat do nové skupiny

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: User ID
cs: ID uživatele

en: Remove
cs: Odstranit

en: Group id
cs: ID skupiny

en: Create User Group
cs: Vytvořit skupinu uživatelů

en: Switch Groups
cs: Přepnout skupiny

en: Create Groups
cs: Vytvořit skupiny

en: Remove Groups
cs: Odebrat skupiny

en: Current User - %s
cs: Současný uživatel - %s

en: This Week
cs: Tento týden

en: Last Week
cs: Minulý týden

en: Today
cs: Dnes

en: Yesterday
cs: Včera

en: %b %e
cs: %e. %b

en: %b %e, %Y
cs: %e. %b %Y

en: Session Ended
cs: Sezení ukončeno

en: Session Started
cs: Sezení započato

en: %s — Account Activity
cs: %s — Aktivita účtu

en: previous
cs: předchozí

en: next
cs: další

en: Account is disable
cs: Účet je zakázán

en: Get User Info
cs: Získat informace o uživateli

en: user count is 0
cs: počet uživatelů je 0

en: More…
cs: Více…

en: No languages found
cs: Žádné jazyky nenalezeny

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Done
cs: Hotovo

en: The passwords do not match.
cs: Hesla se neshodují.

en: Now set up
cs: Nastavit nyní

en: User Password
cs: Uživatelské heslo

en: _Return
cs: V_rátit

en: Message
cs: Zpráva

en: The new password needs to be different from the old one
cs: Nové heslo musí být odlišné od starého

en: Try changing some letters and numbers
cs: Zkuste změnit některá písmena a čísla

en: Try changing the password a bit more
cs: Zkuste změnit heslo o něco více

en: A password without your user name would be stronger
cs: Heslo bez vašeho uživatelského jména by bylo silnější

en: Try to avoid using your name in the password
cs: Snažte se vyhnout použití svého jména v hesle

en: Try to avoid some of the words included in the password
cs: Snažte se vyhnout některým slovům obsaženým v hesle

en: Try to avoid common words
cs: Snažte se vyhnout běžným slovům

en: Try to avoid reordering existing words
cs: Snažte se vyhnout přeskupování existujících slov

en: Try to use more numbers
cs: Zkuste použít více čísel

en: Try to use more uppercase letters
cs: Zkuste použít více velkých písmen

en: Try to use more lowercase letters
cs: Zkuste použít více malých písmen

en: Try to use more special characters, like punctuation
cs: Zkuste použít více speciálních znaků, například interpunkci

en: Try to use a mixture of letters, numbers and punctuation
cs: Zkuste použít kombinaci písmen, čísel a interpunkčních znamének

en: Try to avoid repeating the same character
cs: Snažte se vyhnout opakování stejného znaku

en: Try to avoid repeating the same type of character: you need to mix up letters, numbers and punctuation.
cs: Snažte se vyhnout opakování stejného typu znaku: musíte míchat písmena, číslice a interpunkci.

en: Try to avoid sequences like 1234 or abcd
cs: Snažte se vyhnout sekvencím jako 1234 nebo abcd

en: Password length needs more than 8 characters
cs: Délka hesla vyžaduje více než 8 znaků

en: Some settings must be unlocked before they can be changed
cs: Některá nastavení musí být před změnou odemčena

en: Add User
cs: Přidat uživatele

en: Mate User Manager
cs: Správce uživatelů Mate
