mate-user-admin - en to dz translation catalogue (8 entries)

en: Full Name
dz: མིང་ཆ་ཚང་།

en: Password
dz: ཆོག་ཡིག

en: _Cancel
dz: ཆ་མེད།(_C)

en: Select
dz: སེལ་འཐུ་འབད།

en: _Open
dz: ཁ་ཕྱེ།(_O)

en: Remove
dz: རྩ་བསྐྲད་གཏང་།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Message
dz: འཕྲིན་དོན།
