mate-user-admin - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: Full Name
eo: Tuta nomo

en: Password
eo: Pasvorto

en: Close
eo: Fermi

en: Create New User
eo: Krei novan uzanton

en: _Cancel
eo: _Rezigni

en: Select
eo: Elekti

en: _Open
eo: _Malfermi

en: Remove
eo: Forigi

en: Today
eo: Hodiaŭ

en: Cancel
eo: Nuligi

en: Message
eo: Mesaĝo
