mate-user-admin - en to et translation catalogue (36 entries)

en: Manage user accounts
et: Kasutajakontode haldamine

en: Authentication is required to change user data
et: Kasutajaandmete muutmiseks on vaja autentida

en: MATE Manager
et: MATE Haldur

en: Managing Linux Local Users and Groups
et: Linuxi lokaalsete kasutajate ja gruppide haldamine

en: open file
et: ava fail

en: write file
et: kirjuta fail

en: Remove User
et: Kasutaja eemaldamine

en: You cannot delete your own account.
et: Sa ei saa kustutada oma kontot.

en: Full Name
et: Täisnimi

note: drop-down select boxes
en: Standard
et: Standardsed

en: Password
et: Salasõna

en: Now set the password
et: Nüüd määra parool

en: Confirm
et: Kinnita

en: Close
et: Suletud

en: Create New User
et: Uue kasutaja loomine

en: _Cancel
et: _Tühista

en: Select
et: Valik

en: _Open
et: _Ava

en: Language
et: Keel

en: Automatic logon
et: Automaatne logimine

en: Login time
et: Logimise aeg

en: Change Name
et: Muuda nimi

en: Please enter a valid character
et: Sisestage kehtiv märk

en: Username
et: Kasutajanimi

en: User ID
et: Kasutaja ID

en: Remove
et: Eemalda

en: Today
et: Täna

en: Account is disable
et: Konto on keelatud

en: Cancel
et: Tühista

en: Done
et: Valmis

en: User Password
et: Kasutaja parool

en: Message
et: Teade

en: The new password needs to be different from the old one
et: Uus parool peab olema erinev vanast

en: Try changing some letters and numbers
et: Proovige mõnda tähte ja numbrit muuta

en: Try to avoid sequences like 1234 or abcd
et: Püüdke vältida järjestusi nagu 1234 või abcd

en: Add User
et: Lisa kasutaja
