mate-user-admin - en to eu translation catalogue (18 entries)

en: open file
eu: ireki fitxategia

en: write file
eu: idatzi fitxategia

en: Full Name
eu: Izen osoa

note: drop-down select boxes
en: Standard
eu: Estandarra

en: Password
eu: Pasahitza

en: Confirm
eu: Berretsi

en: Close
eu: Itxi

en: Create New User
eu: Sortu erabiltzaile berria

en: _Cancel
eu: _Utzi

en: Select
eu: Hautatu

en: _Open
eu: _Ireki

en: Language
eu: Hizkuntza

en: User ID
eu: Erabiltzailearen IDa

en: Remove
eu: Kendu

en: Today
eu: Gaur

en: Cancel
eu: Utzi

en: Done
eu: Eginda

en: Message
eu: Mezua
