mate-user-admin - en to fi translation catalogue (38 entries)

en: Manage user accounts
fi: Hallitse käyttäjätunnuksia

en: open file
fi: avaa tiedosto

en: Create pid file failed
fi: Pid-tiedoston luominen epäonnistui

en: write file
fi: kirjoita tiedosto

en: write pid file failed
fi: pid-tiedoston kirjoittaminen epäonnistui

en: open pid file failed
fi: Pid-tiedosto avaaminen epäonnistui

en: read file
fi: lue tiedosto

en: read pid file failed
fi: pid-tiedoston lukeminen epäonnistui

en: Remove User
fi: Poista käyttäjä

en: You cannot delete your own account.
fi: Et voi poistaa omaa tunnustasi.

en: Full Name
fi: Koko nimi

en: Account Type
fi: Tunnuksen tyyppi

en: Password
fi: Salasana

en: Confirm
fi: Vahvista

en: Close
fi: Sulje

en: Create New User
fi: Luo uusi käyttäjä

en: _Cancel
fi: _Peru

en: Select
fi: Valitse

en: _Open
fi: _Avaa

en: Language
fi: Kieli

en: User ID
fi: Käyttäjätunniste

en: Remove
fi: Poista

en: Remove Groups
fi: Poista ryhmät

en: Current User - %s
fi: Nykyinen käyttäjä - %s

en: This Week
fi: Tällä viikolla

en: Last Week
fi: Viime viikolla

en: Today
fi: Tänään

en: Yesterday
fi: Eilen

en: Session Ended
fi: Istunto päättynyt

en: Session Started
fi: Istunto aloitettu

en: previous
fi: edellinen

en: next
fi: seuraava

en: Account is disable
fi: Tunnus on pois käytöstä

en: More…
fi: Lisää...

en: No languages found
fi: Kieliä ei löytynyt

en: Cancel
fi: Peru

en: Done
fi: Valmis

en: Message
fi: Viesti
