mate-user-admin - en to ga translation catalogue (8 entries)

en: Full Name
ga: Ainm Iomlán

en: Password
ga: Focal Faire

en: _Cancel
ga: _Cealaigh

en: Select
ga: Tóg

en: _Open
ga: _Oscail

en: Remove
ga: Bain

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Message
ga: Teachtaireacht
