mate-user-admin - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Full Name
gu: પૂરું નામ

en: Password
gu: પાસવર્ડ

en: Close
gu: બંધ કરો

en: _Cancel
gu: રદ કરો (_C)

en: Select
gu: પસંદ કરો

en: _Open
gu: ખોલો (_O)

en: User ID
gu: વપરાશકર્તા ID

en: Remove
gu: દૂર કરો

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Message
gu: સંદેશો
