mate-user-admin - en to he translation catalogue (19 entries)

en: open file
he: פתיחת קובץ

en: Full Name
he: שם מלא

note: drop-down select boxes
en: Standard
he: סטנדרטי

en: Password
he: סיסמה

en: Confirm
he: אישור

en: Close
he: סגירה

en: Create New User
he: יצירת משתמש חדש

en: _Cancel
he: _ביטול

en: Select
he: בחר

en: _Open
he: _פתח

en: Language
he: שפה

en: User ID
he: מזהה משתמש

en: Remove
he: הסר

en: Today
he: היום

en: Cancel
he: ביטול

en: Done
he: הושלם

en: User Password
he: סיסמת משתמש

en: Message
he: הודעה

en: Password length needs more than 8 characters
he: אורך הסיסמה צריך להיות יותר מ 8 אותיות.
