mate-user-admin - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Full Name
hi: पूरा नाम

en: Password
hi: पासवर्ड

en: Close
hi: बंद करें

en: _Cancel
hi: रद्द करें (_C)

en: Select
hi: चुनें

en: _Open
hi: खोलें (_O)

en: User ID
hi: उपयोक्ता पहचान

en: Remove
hi: निकलें

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Message
hi: संदेश
