mate-user-admin - en to hr translation catalogue (49 entries)

en: open file
hr: otvori datoteku

en: Create pid file failed
hr: Neuspjelo stvaranje PID datoteke

en: write file
hr: snimi datoteku

en: write pid file failed
hr: neuspjelo snimanje PID datoteke

en: open pid file failed
hr: neuspjelo otvaranje PID datoteke

en: read file
hr: učitaj datoteku

en: read pid file failed
hr: neuspjelo čitanje PID datoteke

en: Remove User
hr: Ukloni korisnika

en: You cannot delete your own account.
hr: Ne možete obrisati vlastiti račun.

en: The username cannot start with a - .
hr: Korisničko ime ne može početi s - .

en: User Name
hr: Korisničko ime

en: Full Name
hr: Puno ime

en: Account Type
hr: Tip računa

note: drop-down select boxes
en: Standard
hr: Običan

en: Administrators
hr: Administratori

en: Password
hr: Zaporka

en: generation password
hr: stvaranje zaporke

en: Confirm
hr: Potvrdi

en: Close
hr: Zatvori

en: Create New User
hr: Stvori novog korisnika

en: _Cancel
hr: _Opozovi

en: Select
hr: Odaberi

en: _Open
hr: _Otvori

en: No Settings
hr: Bez postavki

en: Language
hr: Jezik

en: Automatic logon
hr: Automatska prijava

en: Login time
hr: Vrijeme prijave

en: Group Manage
hr: Upravljanje grupama

en: Setting Groups
hr: Postavke grupa

en: Change Name
hr: Promijeni ime

en: Repeat of group name.Please try another
hr: Ime grupe već postoji. Molimo odaberite drugo ime.

en: Create New Group
hr: Stvori novu grupu

en: Remove
hr: Ukloni

en: Switch Groups
hr: Promijeni grupe

en: This Week
hr: Ovaj tjedan

en: Last Week
hr: Prethodni tjedan

en: Today
hr: danas

en: Yesterday
hr: jučer

en: previous
hr: prethodni

en: next
hr: sljedeći

en: Account is disable
hr: Račun je onemogućen

en: More…
hr: Više...

en: No languages found
hr: Jezici nisu nađeni

en: Cancel
hr: Opozovi

en: Done
hr: Obavljeno

en: User Password
hr: Zaporka

en: Message
hr: Poruka

en: Password length needs more than 8 characters
hr: Zaporka ne može biti kraća od 8 znakova

en: Add User
hr: Dodaj korisnika
