mate-user-admin - en to hu translation catalogue (62 entries)

en: Manage user accounts
hu: Felhasználói fiókok kezelése

en: Authentication is required to change user data
hu: Hitelesítés szükséges a felhasználó adatainak módosításához

en: MATE Manager
hu: MATE felhasználó kezelő

en: Managing Linux Local Users and Groups
hu: Helyi felhasználók és csoportok kezelése

en: open file
hu: fájl megnyitása

en: Create pid file failed
hu: PID fájl létrehozása sikertelen

en: write file
hu: fájl írása

en: write pid file failed
hu: PID fájl írása sikertelen

en: open pid file failed
hu: PID fájl megnyitása sikertelen

en: read file
hu: fájl olvasása

en: read pid file failed
hu: PID fájl olvasása sikertelen

en: Remove User
hu: Felhasználó törlése

en: You cannot delete your own account.
hu: A saját fiók nem törölhető.

en: Whether to remove the user's home directory
hu: Felhasználó saját könyvtárának eltávolítása

en: Creating User
hu: Felhasználó létrehozása

en: Full Name
hu: Teljes név

en: Account Type
hu: Fiók típusa

en: Administrators
hu: Adminisztrátor

en: The passwords entered twice are different
hu: A két jelszó nem egyezik

en: Password
hu: Jelszó

note: 新建两个单选按钮
en: Set up next time
hu: Beállítás később

en: Now set the password
hu: Jelszó beállítása most

en: generation password
hu: jelszó generálás

en: Confirm
hu: Megerősítés

en: Close
hu: Bezárás

en: Create New User
hu: Új felhasználó létrehozása

en: _Cancel
hu: Mé_gse

en: Select
hu: Kijelölés

en: _Open
hu: _Megnyitás

en: No Settings
hu: Nincs beállítás

en: Language
hu: Nyelv

en: Automatic logon
hu: Automatikus bejelentkezés

en: Login time
hu: Bejelentkezés ideje

en: Group Manage
hu: Csoportkezelés

en: Setting Groups
hu: Csoportok beállítása

en: Change Name
hu: Név módosítása

en: Group Name
hu: Csoport neve

en: Group ID
hu: Csoport ID

en: New Group Name
hu: Új csoport neve

en: Username
hu: Felhasználónév

en: User ID
hu: Felhasználóazonosító

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Create Groups
hu: Csoportok létrehozása

en: Remove Groups
hu: Csoportok törlése

en: This Week
hu: Ez a hét

en: Last Week
hu: Utolsó hét

en: Today
hu: Ma

en: Yesterday
hu: Tegnap

en: %b %e, %Y
hu: %Y. %b %d

en: %s — Account Activity
hu: %s — fiók aktivitás

en: previous
hu: előző

en: next
hu: következő

en: Account is disable
hu: Ez a fiók le van tiltva.

en: Get User Info
hu: Felhasználók lekérdezése

en: user count is 0
hu: nincsenek felhasználók

en: Cancel
hu: Mégse

en: Done
hu: Kész

en: Now set up
hu: Beállítás most

en: User Password
hu: Felhasználó jelszava

en: Message
hu: Üzenet

en: Add User
hu: Felhasználó hozzáadása

en: Mate User Manager
hu: MATE felhasználó kezelő
