mate-user-admin - en to ie translation catalogue (9 entries)

en: Full Name
ie: Nómine complet

en: Password
ie: Contrasigne

en: Confirm
ie: Confirmar

en: Close
ie: Cluder

en: _Cancel
ie: _Anullar

en: _Open
ie: _Aperter

en: Language
ie: Lingue

en: Remove
ie: Remover

en: Cancel
ie: Anullar
