mate-user-admin - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Full Name
is: Fullt nafn

en: Password
is: Lykilorð

en: _Cancel
is: _Hætta við

en: Select
is: Velja

en: _Open
is: _Opna

en: Language
is: Tungumál

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Today
is: Í dag

en: Cancel
is: Hætta við

en: Message
is: Skilaboð
