mate-user-admin - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Full Name
ka: სრული სახელი

en: Password
ka: პაროლი

en: _Cancel
ka: _გაუქმება

en: Select
ka: არჩევა

en: _Open
ka: _გახსნა

en: Remove
ka: წაშლა

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Message
ka: შეტყობინება
