mate-user-admin - en to kn translation catalogue (12 entries)

en: Full Name
kn: ಸಂಪೂರ್ಣ ಹೆಸರು

en: Password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: Close
kn: ಮುಚ್ಚು

en: _Cancel
kn: ರದ್ದು ಮಾಡಲಾಗಿದೆ(_C)

en: Select
kn: ಆಯ್ಕೆಮಾಡು

en: _Open
kn: ತೆರೆ(_O)

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: User ID
kn: ಬಳಕೆದಾರ ID

en: Remove
kn: ತೆಗೆದು ಹಾಕು

en: Today
kn: ಇಂದು

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ
