mate-user-admin - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Full Name
ku: Nav û Paşnav

en: Password
ku: Şîfre

en: _Cancel
ku: _Betal

en: Select
ku: Hilbijêre

en: _Open
ku: _Veke

en: Remove
ku: Rake

en: Cancel
ku: Betalkirin

en: Message
ku: Peyam
