mate-user-admin - en to ku_IQ translation catalogue (9 entries)

en: Full Name
ku_IQ: ناوی تەواو

note: drop-down select boxes
en: Standard
ku_IQ: پێوانەیی

en: Password
ku_IQ: تێپەڕەوشە

en: Close
ku_IQ: داخستن

en: _Cancel
ku_IQ: _هەڵوەشاندنەوە

en: _Open
ku_IQ: _کردنەوە

en: Language
ku_IQ: زمان

en: Remove
ku_IQ: لابردن

en: Cancel
ku_IQ: هەڵوەشاندنەوە
