mate-user-admin - en to ky translation catalogue (12 entries)

en: Full Name
ky: Толук атыңыз

en: Password
ky: Сырсөз

en: Close
ky: Жабуу

en: _Cancel
ky: _Жокко чыгаруу

en: Select
ky: Тандоо

en: _Open
ky: _Ачуу

en: Language
ky: Тил

en: Remove
ky: Өчүрүү

en: Today
ky: Бүгүн

en: Cancel
ky: Жокко чыгаруу

en: Done
ky: Даяр

en: Message
ky: Билдирүү
